![ведмежата джені, тобі та моріс ведмежата джені, тобі та моріс](https://media.4-paws.org/f/9/1/b/f91b07c567900179aeaed6e04104b80ed1fd900b/VIER%20PFOTEN_2021-07-30_00170%20%282%29-2890x2000-1920x1329.jpg)
Джені
Народилася у 2021 році
6 липня командою ВЕДМЕЖОГО ПРИТУЛКУ Домажир успішно проведено акцію порятунку трьох ведмедів, які утримувались в контактному зоопарку на Ясногородській страусиній фермі, село Білгородка біля Києва. Ведмежата служили як атракція, відвідувачі контактували з ними, робили спільні фотографії. То ж вони з малечку перебували в умовах не притаманних для виду бурого ведмедя. Спочатку, завдяки зоозахисникам, ведмежата були переселені на тимчасове перебування у WHITE ROCK Bear Shelter Центр реабілітації («Біла Скеля»).
Джені мешкає разом із Андором, Тобі та Морісом і виглядає так що, вона є «босом» у цій компанії. Моріс, Андор та Тобі, здається, зовсім не проти цьому. Вона дуже грайлива та любить плавати у басейні, лазити по деревах і ламати гілки.
Улюблена їжа - морква, яблука, яйця та риба.
Примітка: будь-яка реклама, що може з`явитися під час перегляду цього відео, не пов’язана з Фондом FOUR PAWS. Ми не несемо відповідальності за зміст реклами.