![Квитки Квитки](https://media.4-paws.org/5/e/2/9/5e29833ced534bf17ce9124ed2641047bb341a4d/VIER%20PFOTEN_2023-05-24_00737-1501x1039.jpg)
Квитки
Шановні відвідувачі, на території притулку ведуться будівельні роботи!
У зв’язку із ситуацією в країні, заради Вашої безпеки та безпеки працівників притулку, ми працюємо тільки за попереднім записом та з обмеженою кількістю відвідувачів на території. Також, повідомляємо Вас, що притулок не працює під час повітряних тривог, та ми зачиняємось на час тривоги і просимо відвідувачів покинути територію. Проте, якщо Вашу екскурсію було перервано, у зв'язку із тривогою, квиток залишається дійсним протягом місяця. Відвідування можливе тільки у супроводі екскурсовода. Відвідати притулок можна з середи по п'ятницю з 09:00 до 18:00, та у суботу з 10:00 по 19:00. .Ми дбаємо про Вашу безпеку та безпеку наших працівників. Для запису телефонуйте по номеру +380 67 509 3058
![Ticket price BSD](https://media.4-paws.org/2/5/6/5/25652f0cd8fd77d8d0d7251c838a5484aa02cfff/Ticket%20price.jpg)
Також, на території працює кафе «Мед та Ягода».
Ми будемо публікувати регулярні оновлення. Будь ласка, будьте в безпеці та бережіть себе та свої родини.
Привітні до собак
Ми дуже раді собакам у ВЕДМЕЖОМУ ПРИТУЛКУ Домажир. Їх потрібно тримати на короткому повідку, адже тільки за цієї умови ми раді мати. Вартість квитка для вашого улюбленця – 30 грн.