![Ведмедиця Аня Ведмедиця Аня](https://media.4-paws.org/6/c/8/c/6c8cabc93367f20d8d638aa3833157014fc90132/DSC04253-3792x2624-1920x1329.jpg)
Аня
Аня прибула до ВЕДМЕЖОГО ПРИТУЛКУ Домажир 12 серпня 2020 року
Бура ведмедиця Аня народилась у 2015 році. Спочатку Аня утримувалась у Харкові, утримували ведмедицю там приватно. Через деякий час її перевезли до Покровського звіринця, де умови були настільки жахливими, що органи влади конфіскували її. З січня 2019 року її тимчасово утримували у приватному зоопарку у Василівці.
Примітка: будь-яка реклама, що може з`явитися під час перегляду цього відео, не пов’язана з Фондом FOUR PAWS. Ми не несемо відповідальності за зміст реклами.
Факти про Аню
- Народилась у 2015
- Улюблена їжа: риба, арахіс та помідори
- Вона дуже енергійна та любить бавитись із Френкі