![Ведмедиця Маша Ведмедиця Маша](https://media.4-paws.org/4/a/1/5/4a15f8287225d1670c32c1606a726b12cf67104a/YAR_5720-5272x3648-1920x1329.jpg)
Маша
Ведмедиця прибула до притулку у 2018 році
Бура ведмедиця Маша жила на притравлювальній станції, де на неї нацьковували собак. У 2013 році її спасінням став Центр порятунку бурих ведмедів “Надія” (тепер “Біла Скеля” на Житомирщині ). У 2018 році її перевезли у ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК Домажир.
Примітка: будь-яка реклама, що може з`явитися під час перегляду цього відео, не пов’язана з Фондом FOUR PAWS. Ми не несемо відповідальності за зміст реклами.
Факти про Машу
- Улюблена їжа - риба, м'ясо
- Ведмедиця швидко увійшла в довіру до людей, однак досі боїться собак